«

»

Lut 01

Sportowiec Roku 2011: Rozpoczynamy głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie na „Sportowca Roku 2011”! Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszego, a przede wszystkim najpopularniejszego sportowca 2011 roku w Gminie Wadowice. Głosowanie potrwa do końca lutego, a wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 4 marca.

Sportowcy nominowani do tytułu „Sportowca Roku 2011”:

01 – Piotr Szafraniec – największym sukcesem Piotra było w tym sezonie zwycięstwo w zawodach Red Bull Road Rage, dzięki któremu kolarz z Chocznii stał się sławny na całą Polskę. Dużym sukcesem była wygrana w ogólnej klasyfikacji Podhale Tour – zawodów kolarskich, które składały się z czterech trudnych rund. W minionym roku Piotr Szafraniec zwyciężył też w wyścigu o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej czy kryterium ulicznym w Kazimierzy Wielkiej.
SMS o treści: KOD.SW 01 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

=

02 – Łukasz Świrk – tegoroczny wyczyn Łukasza to na pewno jeden z największych sukcesów w dotychczasowej historii wadowickiego sportu. We wrześniu w chińskim Changzhi Łukasz Świrk zdobył Puchar Świata we wspinaczce sportowej na czas. Wadowiczanin zwyciężył również w klasyfikacji ogólnej Pucharu Polski we wspinaczce. W minionym roku założył w Wadowicach klub wspinaczkowy „Speed Rock” gdzie trenuje młodszych zawodników.
SMS o treści: KOD.SW 02 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

=

03 – Aleksandra Ćwięk – rok 2011 był przełomowy w koszykarskiej karierze Oli. Z rezerwowej drużyny Wisła II McArtur Kraków przebiła się do pierwszego zespołu Wisły Can-Pack. Wadowiczanka w ubiegłym sezonie wystąpiła w barwach Białej Giazdy w 6 meczach, na parkiecie Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet spędzając łącznie 22 minuty i zdobyła 3 punkty.
SMS o treści: KOD.SW 03 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

04 – Bartosz Praciak – wychowanek Olimpii Chocznia, później gracz Skawy Wadowice, a obecnie czołowy strzelec Garbarni Kraków. To m.in. dzięki trafieniom Bartosza Praciaka (20 goli i tytuł króla strzelców w ubiegłym sezonie) Garbarnia awansowała do II ligi. Po awansie podstawowy skład zespołu, rundę jesienną zakończył z 6 trafieniami na koncie.
SMS o treści: KOD.SW 04 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

05 – Filip Niewidok – nominowany, jest kapitanem Iskry Klecza Dolna, któremu drużyna w dużej mierze zawdzięcza awans do IV ligi, co jest największym osiągnięciem tego zespołu w historii, jak i jednym z większych sukcesów tego roku w naszej gminie. W 2011 roku Niewidok strzelił kilka ważnych bramek, dzięki którym Iskra awansowała. Jesienią podstawowy gracz beniaminka IV ligi.
SMS o treści: KOD.SW 05 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

06 – Barbara Kwarciak – reprezentująca barwy Sokolego Oka Zawadka łuczniczka w 2011 roku była trzykrotną medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorek młodszych. Zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal. Zespołowo zdobyła halowe wicemistrzostwo Polski.
SMS o treści: KOD.SW 06 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

07 – Paulina Kamińska – reprezentantka Sokolego Oka Zawadka, w 2011 zdominowała Puchar Małopolski, wygrywając wszystkie 5 rund. Paulina jest multimedalistką Mistrzostw Polski Młodziczek z 4 złotymi medalami (za odległości 2×40 i 2×30). Zdobyła także m.in. halowe mistrzostwo małopolski oraz 2 miejsce drużynowo w Ogólnopolskiej Lidze młodziczek.
SMS o treści: KOD.SW 07 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

08 – Piotr Hydzik – reprezentujcy Karola Wadowice pływający i biegający wadowiczanin. Zwycięzca I Biegu Solidarności Śladem Błogosławionego Jana Pawła II na dystansie 5 km. Zdobywca drugiego miejsca w XXI Krakowskim Biegu Samorządowym. Największe sukcesy w 2011 roku Piotr osiągnął w triathlonie, został wicemistrzem Małopolski na dystansie sprinterskim w kategorii OPEN. W 2011 roku Piotr Hydzik zajął I miejsce w XXIII Międzynarodowym Maratonie Pływackim w Kryspinowie, został też wicemistrzem Śląska w aquathlonie w kat. OPEN. Tuż za podium, bo na 4 miejscu w finale Pucharu Polski w triathlonie.
SMS o treści: KOD.SW 08 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

09 – Rafał Handzlik – wadowiczanin, pływak reprezentujący barwy Karola Wadowice, na codzień uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. W 2011 roku wywalczył kwalifikację i wystartował w mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, co jest dużym osiągnięciem. Zdobył srberny medal w Mistrzostwach Małopolski na 100 metrów stylem grzbietowym oraz brązowy medal na 200 metrów stylem grzbietowym w kat. 16 lat.
SMS o treści: KOD.SW 09 na numer 7136 (cena 1 zł (1,23 zł z VAT))

WYSYŁAMY SMS NA NUMER 7136 W TREŚCI WPISUJĄC

KOD.SW numer_sportowca

(ze spacją pomiędzy SW i numerem sportowca)

Rafał Handzlik – KOD.SW 09

Usługa dostępna jest dla sieci Orange, Era, Heyah, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat oraz wszystkich sieci wirtualnych MVNO (np. GaduAir, mBank mobile, Aster).

Niniejszy konkurs ma wyłonić najlepszego, a przede wszystkim najpopularniejszego, sportowca ziemi wadowickiej. To przede wszystkim zabawa i promocja naszych sportowców!

Przewidujemy nagrody:

Kubek “SportoweWadowice.pl”, zostanie rozlosowany z pośród wszystkich osób wysyłających sms-y, przygotowano również kubek dla osoby, która jako pierwsza nominowała zwycięzcę plebiscytu (osobę powiadomimy poprzez e-mail). Wśród uczestników głosowania zostaną rozlosowane również inne pamiątkowe nagrody.

Sportowiec Roku 2011 otrzyma pamiątkową statuetkę.