«

»

Lut 09

Tydzień narciarstwa – dzień I – relacja z kursu

Projekt: Czas na sport – Wadowice w ruch!

(Współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, oraz Urzędu Miejskiego w Wadowicach)

Ruszyliśmy!

Dziś 35 osób spod szkoły na ul Sienkiewicza o godzinie 7:15 wyjechało w kierunku naszego najbliższego stoku – Czarny Groń – Rzyki Praciaki. W miejsce gdzie „Nuda się nie uda…”!

O godzinie 8:00 rozpoczęła się rozgrzewka i o 8:15 ruszyliśmy na stok. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na pięć grup – według poziomu zaawansowania. Pogoda dopisała, warunki narciarskie – rewelacyjne. Na minus – dziś wyjątkowo duże kolejki, być może jest to spowodowane trwającymi właśnie zawodami o Puchar Burmistrza Andrychowa.

Zajęcia trwały 4 godziny, z przerwa na II śniadanie. Było naprawdę owocnie, postępy są widoczne u wszystkich!

Uczestnikami zajęło się 5 instruktorów: Martyna Malec, Paweł Mielec, Szymon Lukaj, Jakub Kędziora, Karol Habrzyk (polecamy instruktorów również na prywatne lekcje).

Już pojawiły się zdjęcia na naszym profilu facebookowym : https://www.facebook.com/PUKS.Karol.Wadowice – kto nas dodał do zainteresowań to pewnie już to odkrył.

Tu na stronie zdjęcia dodamy wkrótce.

Wrócimy do Wadowic na godzinę 13:25!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress