↑ Powrót do Klub

Składki

Jesteśmy Stowarzyszeniem. Nie firmą.

Podkreślę jeszcze, że jesteśmy organizacją non-profit . Nie jest to prywatny biznes. Wszystkie wpływy idą na zabezpieczenie możliwości rozwoju dzieci pod względem wychowawczym i sportowym.

Po obliczeniach Zarządu (w sierpniu 2014 roku) została ustalona wielkość składek na kwotę – 40 zł.

W niektórych grupach jest dodatkowo składka zawodnicza – 20 zł, – związana z tym iż dotacja i podstawowa składka nie są w stanie zabezpieczyć finansowo zajęć na tak wysokim poziomie(dwóch trenerów, dużo sprzętu sportowego, dużo turniejów), oraz składka pływacka – 40 zł (koszt wynajęcia torów na basenie pochłania bardzo dużo pieniędzy – jest to około 35 tys zł – tak duże koszty powodują że nie jesteśmy w stanie utrzymać się ze składki podstawowej i dotacji)

Dajemy każdemu szanse na rozwój. W sytuacji problemów ekonomicznych – istnieje możliwość zwolnienia z części składki lub całości. Wszystkiego można dowiedzieć się w Klubie lub u trenerów osobiście.
Najbiedniejsi mogą także liczyć na zakup obuwia czy sprzętu sportowego – z darowizn, zbiorek publicznych i wpłat od sponsorów.

 

 

 

Dlatego nie ma możliwości negocjacji opłat innych niż przedstawienie zeznania podatkowego za ostatni roku lub zaświadczenia o zarobkach z Urzędu Skarbowego. W przypadku niskich dochodów Zarząd Klubu podejmuję decyzję czy zostanie obniżona kwota czy w ogóle dziecko będzie miało za darmo (takie dzieci mają pokryte koszty zajęć z podatku 1% i darowizn firm).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress