«

»

Wrz 02

Kolejne zwycięstwo trampkarzy KAROLA

Dziś kolejny mecz w lidze Trampkarzy Małopolski Zachodniej. Przyjechał na „nasze” boisko rywal z Wieprza.

W całym meczu mieliśmy ogromną przewagę, niestety w pierwszej połowie nie udało się zdobyć gola mimo wielu sytuacji, a i raz udało się uniknąć szczęśliwie straty gola.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Mieliśmy ogromną przewagę, ale dopiero w 15 minucie Kamil Bucki zdobył pierwszego gola. To jego pierwszy gol w tej rundzie, zdobył go po 30 metrowym rajdzie z piłką. Kolejne trzy bramki zdobywa Paweł Zguda. Pierwsza z nich najpiękniejsza. Po świetnym rajdzie Szymona Widlarz, wrzuca piłkę w pole karne wprost na głowę wychodzącego Pawła, a ten umieszcza piłkę pod samą poprzeczką. Najlepszy zawodnik w całym meczu: Bartek Ciepły, Olaf Bober i Kamil Bucki.

Karol Wadowice – Orzeł Wieprz 4:0

Trener Orła po meczu powiedział: ” To zdecydowanie najlepsza i najlepiej poukładana drużyna z jaką graliśmy, a graliśmy z Unią Oświęcim i Skawą Wadowice. Życzę powodzenia!”

W następną sobotę jedziemy na mecz do Chrzanowa. W nadchodzącym tygodniu skupiamy się nad poprawą skuteczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress