Paź 05

Ostatnie mecze trampkarzy KAROLA – aktualizacja 05.10

Po świetnym początku sezonu, przyszła zadyszka…

Nie wiedzieć dlaczego, ten bardzo dobry zespół, słabiej radzi sobie na wyjazdach.

I tak, 10 września przegraliśmy w Chrzanowie 4:0. Gdzie po pierwszych 10 minutach było już 3:0. Trzy błędy i 100% skuteczność przeciwnika. To nic że od stanu 4:0 (15 minuta meczu) kontrolowaliśmy grę,  bo nie potrafiliśmy zdobyć gola w tym dniu. Jedynym piłkarzem, którego można pochwalić w tym mecz, był Adrian Młynek. Reszta zagrała zdecydowanie poniżej swoich możliwości.

Później zwycięskie derby ze Skawą – 8:0, gdzie wszyscy zawodnicy spisali się świetnie. Opis  tego meczu znajdziemy we wcześniejszych wpisach.

24 września pojechaliśmy do Oświęcimia. Tu liczyliśmy na zwycięstwo. Taki wynik dawała analiza dotychczasowych wyników obu drużyn. Niestety znów słabsza dyspozycja w ataku. Trzy błędy w obronie i przegraliśmy 3:2. Wyjazdy nam nie służyły… Znów nie ma kogo pochwalić.

W dniu 30 września pojechaliśmy do Zatora. Udało się odmienić los jeśli chodzi o wynik. Wygrywamy pewnie – 1:6. Jednak poziom naszej gry był niezadowalający.  Będziemy mieć teraz 6 miesięcy czasu na dokonanie zmian w naszych głowach, by podczas rundy rewanżowej nie było z tym problemu.

Zastaje nam ostatni mecz w rozgrywkach. Już jutro uzupełnię informację kiedy przyjedzie do nas Janina Libiąż – aktualny lider w rozgrywkach.

Termin meczu: w najbliższy piątek o 16.00 w Tomicach! zbiórka 15.00

Jestem pełny wiary w chłopaków. Uważam, że mają ogromny potencjał. Po pierwsze by być mistrzami tej ligi w tym roku, a po drugie by w przyszłości grać w piłkę na najwyższym poziomie.