Grupy pływackie

DSC07043 [800x600]

Grupy O – Phelps

    Grupa Phelps Grupa Olimpijska Trener:  Jan Gajczak Treningi: wtorek 19-20,czwartek 19-20,piątki 17-18 Bąk Maksymilian Brózda Emilia Chowaniec Oliwia Dyduch Martyna Filek Julia Kowalska Maja Lach Jakub Osoba Wiktor Pawłowski Konrad Rybska Aleksandra Skowronek Jakub Żmija Julia

Pokaż strony »

Grupa I – Kawęcki

  Trener: Tadeusz Habrzyk Treningi: Wtorek 19-20, Czwartek 17-18 Widlarz Urszula Chrapla Filip 3.Czechowicz Dominika Dokupił Aleksandra Drzazga Szymon Grabowska Emilia Kolber Krystian Badan Dawid Paśnik Wiktoria Sordyl Wojciech Szeliga Angelika Szota Maja Targosz Joanna

Pokaż strony »

Grupa II – Kitajima

Grupa II Trener:   Jan Gajczak Treningi: Wtorek 16-17, czwartek 17-18 Cholewa Julia Chrapla Wojciech Dryjak Joanna Gajczak Karol Walczak Bartosz Kręcioch Julia Kudłacik Julia Żak Dominika Łączniak Samuel Malina Natalia Malata Agnieszka Mydlarz Karolina Romanowska Wiktoria Sienkiewicz Oskar Suchanek Gabriela Szczęsny Julia Suchanek Anna  

Pokaż strony »

Grupa III – Jędrzejczak

Trener:  Mateusz Zając Treningi:  Poniedziałki 16-17 , Środy 16-17 1.Banaś Emilia 2. Studnicka Gabriela 3.Błasiak Katarzyna 4.Gawlik Wiktoria 5.Glanowski Norbert 6.Kubata Justyna 7.Ogiegło Jan 8.Pacułt Alan 9.Jaromin Dawid 10.Wacław Eryk 11.Piotrowski Krzysztof 12.Surma Jakub 13.Talar Agnieszka 14.Talar Emilia 15.

Pokaż strony »

Grupa IV – Lochte

    Grupa IV Trener:  Jan Gajczak Treningi: wtorek  17-18, czwartek 16-17 Faber Emilia Durbas Joanna Kowalczyk Mateusz Kuborek Oliwia Ścigalska Aleksandra 6. Woźniak Nikodem Pieczonka Emilia Piwowarczyk Adrian Schejbal Zofia 10.Simsak Nikola 11.Stuglik Paulina 12.Surma Emilia 13.Świątek Oliwier 14.Wądrzyk Wojciech 15.Witkowska Maria 16. Banaś Weronika

Pokaż strony »

Grupa V – Sawrymowicz

  Grupa V Trener: Romanowska Klaudia Treningi: Środa 18-19, Piątek 17-18 Bartuś Konrad Jagosz Julia Jerdanek Emilia Leśniak Maja Łada Damian Łoziński Przemysław Madej Bartosz Ogiegło Dawid Pasternak Maja Piątek Bartosz Stopa Julia Szota Alicja Wądrzyk Jakub Woźnicki Kacper Pająk Weronika

Pokaż strony »

Grupa VI – Korzeniowski

  Grupa VI Trener: Jan Gajczak Treningi: Wtorek 18-19, Czwartek 18-19   Dyduch Natalia Gajczak Małgorzata Gasińska Lena Jodłowska Hanna Kowalski Wojciech Kucharska Maria Martyniak Oliwier Palarska Natalia Rybski Mikołaj Rzemieniec Olga Suchanek Gabriela Talaga Weronika Wacław Daria Czapla Natalia

Pokaż strony »

Grupa VII, VIII, IX i X

  Grupa VII Trener: Jakub Prorok Treningi: Wtorek 16-17, Czwartek 16-17 Bogacki Bernard Brózda Kacper Bryndza Alicja Głowacka Oliwia Grabowski Mikołaj Guzik Mateusz Jamróz Maksymilian Kiciński Michał Kolber Oliwier Mikołajczyk Borys Pindel Przemysław Stuglik Wojciech Szczęsny Zofia Widlarz Filip Woźniak Adrian Żak Aleksandra   Grupa VIII Trener: Wróbel Katarzyna Treningi: Poniedziałek 17-18, Środa 16-17 1.Bednarz Lilianna …

Pokaż strony »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress